• Konkurs czytelniczy 2020/2021

I miejsce - Maksymilian Rekowski

• Nałogom STOP

23.06.2021

23 czerwca została przeprowadzona szkolne część gminnej imprezy profilaktycznej Nałogom Stop. Uczniowie klas 5 i 6 przygotowali plakaty, przyśpiewki oraz informacje na temat zdrowego stylu życia pozbawionego nałogów. Na wstępie na sali gimnastycznej został rozegrany mecz w piłkę nożną między klasą 5 i 6, które były uczestnikami imprezy. Na koniec wszyscy przeszli ulicami Kramarzyn skandując hasła i prezentując plakaty i transparenty.

• Góra Grosza 2021

23.06.2021

W czerwcu po powrocie uczniów do nauczania stacjonarnego w szkole zakończona został aktualna edycja akcji charytatywnej Góra Grosza. Wszystkie drobne pieniądze zostały przeliczone, posegregowane i przygotowane do wysyłki. zebrana kwota to 355,47 zł.

• Wycieczka na Górę Lemana

17.06.2021

Poluzowanie obostrzeń sanitarnych i powrót uczniów do szkół zaowocował wycieczkami w naszej szkole. 15 czerwca uczniowie klasy IV pojechali na cłay dzień na piknik na Górę Lemana w Piasznie. Tam spędzili cały dzień. Weszli na wieżę widokową, usłyszeli opowieści o lodowcach, Gotach i pieczeniu chleba oraz poszli nad dawną granicę polsko - niemiecką. Na zakończenie wyjazdu udali się pieszo na Górę Siemierzycką, na której także znajduje się wieża z pięknymi widokami po horyzont.

01.06.2021

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka wszystkim dzieciom najlepsze życzenia uśmiechu, radości, zdrowia i szczęścia.

Źyczą: Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły.